Dalgıçlık Hizmeti ve Sualtı Çalışmaları

Endüstriyel alanlarda gelişmeler her yıl sektörlerin daha da ileri gitmesini sağlıyor. Sualtı çalışmaları bu alanda hızlı yükselen işlemler arasında yer alır. Sualtında birçok farklı endüstriyel çalışma yapılması mümkün oluyor. Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren bir firma olarak dalgıçlık hizmeti ve sualtı çalışmaları hizmeti sunuyoruz. Profesyonel dalgıçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz arasında deniz yapılarının hasar görmüş kısımlarının onarılması, su altında kalan bölgelerde kaynak yapımı, sualtı montajlama hizmetleri, sualtında kesim işlemleri gibi birçok hizmet yer alır. Eğer sualtında yer alan borularda ya da çelik deniz yapılarında herhangi bir sorun varsa bunun için bize ulaşabilirsiniz. Parça kesim ve tahliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiririz. Yeni parçaların sualtında montajı, kaynaklanması gibi bütün işleri uzman personellerimiz ile yaparız.

Profesyonel Dalgıçlık Hizmetlerimiz

Dalgıçlık hizmeti birçok farklı iş için ihtiyaç duyulabilen bir hizmettir. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel dalgıçlar, endüstri alanında ve farklı alanlarda bu konudaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Su altında endüstriyel dalış yapılması gerektiğinde süre fark etmeksizin sizlere profesyonel dalgıçlar ile yardımcı oluruz.

Dalgıçlık hizmeti ve sualtı çalışmaları kapsamında sualtı kaynak ve parça kesim gibi işlemleri hızlı bir şekilde yerine getiririz. Aynı zamanda sondaj ve benzeri işler için de dalgıçlık hizmeti sağlıyoruz. Pek çok alanda bu hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilir ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz.

Sualtı Boru Döşeme ve Onarım

Sualtı boruları birçok amaçla kullanılan malzemelerdir. Bu boruların döşenmesi ve herhangi bir sorunda onarılması, kesilmesi gibi işlemleri yerine getiririz. Özellikle önemli ve değerli kaynakların taşınmasında sık kullanılır. Bunun için birçok sualtı çalışmasına ihtiyaç duyulabiliyor.

Sorunsuz ve kaliteli bir boru hattı için firmamız tarafından dalgıçlık hizmeti ve sualtı çalışmaları hizmeti sunulur. Sadece borular için değil sualtında yapılacak her türlü döşeme ve montaj işleminde bizden hizmet alabilirsiniz. Alanından uzman olan personellerimiz ve tam donanımlı yeni nesil ekipmanlarımız ile işleri kısa sürede kaliteli bir şekilde tamamlarız.

Hizmet Fiyatları Nedir?

Sualtı işleri için alınan hizmetlerde değişken fiyatlar söz konusudur. Öncelikle bu alanda tam olarak yapılacak işlemin ne olduğuna göre fiyatların değiştiğini belirtmekte fayda var. Örneğin montaj ve döşeme işlemleri ile kaynak ve kesim işlemleri farklı fiyatlar ile gerçekleştirilir. Aynı zamanda işe bağlı olarak çalışacak uzman personel sayısı ve benzeri unsurlar da fiyatlara etki eder.

 Endüstriyel dalgıçlık alanında her türlü deniz aracı ve deniz yapısı için sualtı hizmetleri sunuyoruz. Yaptırmak istediğiniz işlerle ilgili bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda dalgıçlık hizmeti ve sualtı çalışmaları için keşif gerekiyorsa yapılan keşif sonrasında sizlere bir fiyat teklifi sunarız. Hemen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz ..