Beyaz Kum Temini başta sahiller olmak üzere çeşitli alanlarda ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Denizden sahile kum basma hizmetleri sunan firmamız bu alanda oldukça fazla tercih ediliyor. Profesyonel ekip arkadaşları ile hizmet veriyor ve çalışmalar sırasından en iyi ekipmanlarını kullanıyoruz. Firmamız tarafından sunulan beyaz kum temini hizmetleri kapsamında 500 metre açığa kadar kum basımı gerçekleştirebiliyoruz.

Aynı zamanda ekipmanlarımız saatte 1000 m3 kum basacak kadar yüksek bir kapasiteye sahiptir. Kaliteli bir hizmet almak isteyen ve kısa sürede yüksek miktarda kum basma fırsatından yararlanmak isteyen kişiler bu alanda bizi tercih edebilir. Tamamen güvenilir ve kurallara uygun şekilde faaliyetler gerçekleştiririz.

Beyaz Kum Basma ve Kum Temini İşlemlerini Nasıl Yaparız?

Beyaz kum temini işlemlerini tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz. İlk olarak alanda keşif işlemleri yaparız. Keşif dalışları ile gerekli planlamayı sağlarız. Daha sonra ise sahil bandına yakın olan kum bölgesini saptarız. Bu bölge ile ilgili analizleri ve ölçümleri kısa süre içerisinde gerçekleştiririz. Analiz ve ölçümleri tamamladıktan sonra ise gerekli kum basma sistemini kurarız.

Beyaz kum temini kapsamında sistem kurulduktan sonra ise kum alımına başlanır. Kum bölgesinden sahile kadar uzanan bir boru kullanılır. Bu boru aracılığı ile kum alanından istenen yere kumun aktarılması sağlanır. İstenen miktarda aktarım yapmak mümkündür. Yüksek kapasiteli ekipmanlarımız ile kısa sürede yüksek miktarda kum temin edilmesini sağlarız.

Denizden Beyaz Kum Temini

Kum birçok farklı alanda kullanılan bir malzeme olarak gösterilebilir. Özellikle tatil beldelerinde sahiller ve inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılıyor. Farklı kaynaklardan kum temin edilmesi mümkündür. En iyi kaynaklardan birisi ise denizler oluyor. Bu alanda faaliyet gösteren firmamız tarafından denizden kum basma ve kum temini işlemleri gerçekleştiriliyor.

 İhtiyaç duyduğunuz kumun temin edilmesi için bizden hizmet alabilir ve denizden kum elde edebilirsiniz. Örneğin deniz kenarındaki plajların kum eksikliklerinin giderilmesi ve büyütülmesi için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.